sarimsak-cayi-banner
sarimsak-cayi-fiyat

Sarımsak Çayı

Yan Etkileri

Sarımsak Çayı Yan Etkileri

sarimsak-cayi-yan-etkileri

Günümüzde oldukça büyük kullanım kitlesine sahip olan sarımsak çayı zayıflamak ve formda kalmak için kullanılmaktadır. Sarımsak çayı metabolizma hızlandırır bu sayede kilosunu korumak isteyen günde 3 kez içmesi yeterli olur eğer kilo vermek istiyorsanız günde 5 kez içmeniz yeterli olur. Fazlası içilmesi durumunda metabolizmaya kötü etki yaratır sağlık problemi ortaya çıkarabilir. Örneğin bağırsaklarda ve sindirim sisteminde problem çıkar. İçilirken içi su dolu büyük bardak ile içilmesi önerilmektedir. Hamileler kullanmamalıdır. İlaç kullanmakta olan yaşlılar ve 18 yaş altı kullanmamalıdır. Her üründe olacağı gibi bu üründe de yanlış kullanım, aşırı doz sağlık problemi yaratabilir. Dikkatli ve doğru kullanım olması durumunda yan etki gözlemlenmemektedir. Herhangi bir şekilde fazla içersem fazla kilo veririm düşüncesine kapılmayınız.

Kanın pıhtılaşmasına karşı ilaç kullanımı yapıyorsanız bu ürünün düzenli kullanılması kesinlikle önerilmemektedir. Bu ve bu gibi durumlarda hekiminizle irtibata geçip bilgi almanız ve onun yönlendirmesi doğrultusunda hareket etmeniz önemle tavsiye edilir.

Sağlık problemi olan kişiler ve ilaç kullanan kişiler doktor kontrolünde ve onun önerileriyle kullanım yapmaları gerekmektedir. Yanlış kullanım yapılmamalıdır.

Yüksek kullanım doğrultusunda vücutta alerjik problemler çıkarabilir bu durumda en yakın hastaneye gidip muayene olmalısınız.

Kullanım önerimiz olan günde en fazla 5 bardak su ile tüketilmesi sağlıklı bireylerde herhangi bir yan etki yaratmamaktadır.

sarimsak-cayi-kargo-resim