sarimsak-cayi-banner
sarimsak-cayi-fiyat

Sarımsak Çayı

İçeriği Nelerden Oluşur

Sarımsak Çayı İçeriği

sarimsak-cayi-icerigi

Kendinizin bile yapabileceği sarımsak çayının hazır olarak satılanlarında, oranlar zayıflama üzerine kurulu olduğu için sizlere uğraşmanıza gerek kalmadan kolaylık sağlamaktadır. Hazır olarak satılan sarımsak çayları etkilidir. Sarımsak çayı yağ yakımın da ve selülitlere karşı etkili bir üründür.

İçinde Bulunanlar:

Sarımsak,

Zencefil,

Limon,

Biberiye,

Funda Yaprağı,

Sinirli ot,

Çoban çökerten.

Sarımsak faydaları;

Direnci arttırır, kalbi güçlendirir, cinsel gücü arttırır, damar kireçlenmesini engeller, kalbi güçlendirir, tansiyonu düşürür, ateşi düşürür, idrar taşını engellemeye yardımcıdır, yağ yakımına yardımcıdır, saç sağlığına destekçidir.

Zencefil faydaları;

Hazımsızlık sorununa iyi gelir, mide hastalıklarına iyi gelir, soğuk algınlığına iyi gelir. En önemli özelliği selülit giderilmesinde son derece etkilirdir.

Limon faydaları;

Kanın temizlenmesine yardımcı olur, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur, karaciğerin temizlenmesine yardımcı olur.

Biberiye faydaları;

Hafıza gücünün artmasına yardımcı olur, konsantrasyonu arttırır, kan dolaşımına yardımcı olur, kabızlığın giderilmesine yardımcı olur.

Funda yaprağı faydaları;

Böbrek taşının düşmesine yardımcıdır, anne sütünün arttırılmasına destekçidir, ishalin kesilmesine yardımcıdır.

Sinirli ot;

Zayıflamaya yardımcıdır. Enfeksiyonel hastalılara karşı etkilidir.

Çoban çökerten yararları;

Erkeklerde sperm sayısını düzenler, şeker ve damar tıkanıklığının düzeltilmesinde yardımcıdır, böbrek çalıştırır ve taş düşmesine yardımcı olur, yüksek tansiyonu normale düşmesine yardımcı olur, Kadınlarda yumurtalık problemlerine karşı yardımcıdır, direnci arttırır.

sarimsak-cayi-kargo-resim